Estella Warren profil, biografie
Navigace
» Úvodní stránka
Odkazy
» Naše tipy
Jazyky
» Česká verzeČesky
» English version of this celebrity siteEnglish

Estella Warren

Estella Warren fotečka

profil Estella Warren

Na této stránce jsme se pokusili odpovědět na nejčastější otázky týkající se celebrity Estella Warren. Tyto otázky jsou: Kdy se narodila Estella Warren? Kolik váží, kolik měří Estella Warren? Jaké jsou míry Estella Warren? atd. Proto jsme napsali několik řádků, které můžeme nazvat bio, biografie, profil a možná i životopis.

Estella Warren se narodila 1978-12-23. Měří 175 cm. Váží 54 kg. Míry Estella Warren (prsa-boky-pas) jsou 87-61-87.

Křestní jméno:Estella
Příjmení:Warren
Povolání:modelka herečka
Datum narození:1978-12-23
Míry:87-61-87
Výška:175 cm
Hmotnost:54 kg
Web stránka:https://estella-warren.topmodelky.com
Národnost:kanadská
Občanství:kanadské
Místo narození:Peterborough, Ontario, Kanada

Více informací se mi bohužel nepodařilo sehnat, něco se však můžete dočíst i na úvodní stránce tohoto webu. Doporučuji také kouknout se na Estella Warren foto a fotky Estella Warren.

Náš tip: Víte kdo je to Ashle Simpson?

English version of bio, Estella Warren biography, profile you can found here


Estella Warren foto

Několik fórů na závěr. Vtip Modlitba: Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Pane Bože, letos jsi mi vzal mého oblíbeného zpěváka Michaela Jacksona, oblíbeného herce Patricka Swayzeho, oblíbeného člena Boyzone Stephena Gatelyho... Už jsem se ti zmínil, že můj oblíbený politik je Jiří Paroubek?

Víte proč leze blondýnka v supermarketu po čtyřech? Protože hledá nízké ceny!!!

Souloží v noci v parku dva teplouši, prostě tma jak v pytli, a říkají si u toho sladká slova: „Já tě miluju.” „Já tebe taky.” „Jsi úžasný.” „Ty taky.” „Budeme se tu scházet častěji?” „Ano, každý den.” „Já bydlím v Praze...” „Ty jo, já taky!” „Na Proseku.” „Ty bláho, já taky!” „Číslo 357.” „To není možné, já taky!” „Karle?” „Tati?”

Mánička

Mánička je loutka, nejlepší kamarádka Hurvínka. Mánička žije s babičkou, paní Kateřinou. Je chytrá, poslušná a uctivá. Často se nechá od Hurvínka zatáhnout do bláznivých situací.Tato postava vznikla v roce 1930 a poprvé se objevila v Revui jaksi z donucení. Loutku vytvořil řezbář...

Jeffery Deaver

Jeffery Deaver je americký spisovatel, který se zaměřuje především na psaní detektivek a thrilerů. Jeho knihy jsou prodávány téměř po celém světě a na svém kontě má již více než 30 děl. Několik knih posloužilo jako předloha k filmovému či seriálovému zpracování.Jeffery Deaver...

Hulán

Hulán je historické označení pro příslušníka polské kavalérie.Huláni patřili k prestižním jednotkám polské armády. Bojovali na koních, typickou zbraní byla šavle a později pistole.Toto označení do Polska přišlo zhruba ve 13. století od Tatarů, v jejichž armádě byli huláni vysoce...

Reklama